lek. stom. Karina Kustrzycka
specjalista ortodonta
Wrocław i Jelenia Góra (dolnośląskie)


Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
Magdalena Pilch Najlepszy
Od wrzesnia 2011 roku leczę się u dr Kariny Kustrzyckiej metodą clear aligner. Na początku leczenia miałam dużą diastemę i zgryz otwarty. Wcześniej próbowałam leczyc moją wadę u innego lekarza tradycyjnym aparatem ortodontycznym - niestety po krótkim czasie musiałam go zdjąc: z zawodu jestem muzykiem, gram na flecie poprzecznym. W tradycyjnym aparacie nie mogłam w ogóle grac. Jakośc dźwięku była zupełnie nieakceptowalna, a podczas grania odczuwałam duży dyskomfort. Na szczęście odkryłam dr Kustrzycką i metodę CA. W plastikowych szynach, idealnie dopasowanych do kształtu zębów bez problemu można grac na flecie poprzecznym - bez uszczerbku dla jakości dźwięku. Dodatkowym bonusem jest stosunkowo krótki czas leczenia: już po 2 miesiącach leczenia diastema zniknęła, a otwarcie zgryzu znacznie się zmniejszyło! W trakcie leczenia pani doktor włączyła dodatkowo mikroskopijne guziczki przyklejone u nasady górnych i dolnych jedynek i dwójek w celu skutecznego domknięcia zgryzu. Na te guziczki w nocy, a także w dzień ( w czasie gdy nie gram i nie jem) zakładam specjalne gumki ściągające. Guziczki zostały przez panią doktor zaprojektowane tak, że nie przeszkadzają w graniu. Uważam, że metoda CA jest godna polecenia dla wszystkich flecistów i innych instrumentalistów dętych, jako najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna. Nie bez znaczenia jest też indywidualne podejście pani doktor do nietypowego (z powodu grania na instrumencie) przypadku pacjenta - polecam!!!


Ewa Swiłło Bardzo dobry
Leczyłam u pani doktor swoją córkę a póżniej siebie. Wszystko było robione dokładnie i jeśli potrzebowałam wyjaśnien to pani doktor zawsze mi ich udzelała. Moje leczenie trwało dłużej bo wiek i wada nie pozwoliła na skrócenie czasu leczenia co w pełni rozumiem choć oczywiście każdy z nas wolałby aby wszystko przebiegało błyskawicznie. Ustawienie zębów pozwoliło na zmniejszenie kosztów leczenia protetycznego i dało mi piekny uśmiech. Jestem bardzo zadowolona.


bea Bardzo dobry
Od lat mam nawracajacą opryszczkę warg, od lat też stosuję dostepne metody leczenia. Niezależnie jednak od metody zawsze trwa podobnie długo i powoduje duży dyskomfort.
Koleżanka poleciła mi ostatnio leczenie laserem u Pani Dr Kariny Kustrzyckiej.
Zabieg jest niebolesny i trwa krótko, około 90 s na jedną zmianę opryszczkową. Okazało się, że metoda z użyciem lasera przyśpieszyła, w moim przypadku, leczenie o jakieś 3 dni. Zawsze zmiany na wardze trwały około 7 dni, tym razem zniknęły po 4 dniach. Zabieg można powtarzać, więc następnym razem również go zastosuję, gdyż jak mówiła Pani doktor, leczenie laserem może równiez ograniczyć nawroty opryszczki.

Polecam ten zabieg wszystkim z problemem opryszczki wargowej, polecam też Panią doktor i za fachowość i przyjazny stosunek do pacjenta.

aby dodać opinię
i otrzymywać ważne informacje na email
Zaloguj się    adres email

hasło


otrzymuj drogą mejlową:
aktualne informacje o mojej pracyLek-Med.pl 2010 © - strony www dla lekarzy | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności | ortodonta wrocław
ginekolog jelenia góra architekt jelenia góra alergolog wrocław

Stomatolog Bydgoszcz Katalog SEO